Prefabrykowane domy w konstrukcji drewnianej.
Gotowe domy - Fertighaus to domy, które wznosi się w lekkiej technologii, z gotowych, fabrycznie przygotowanych elementów - prefabrykatów na ramie drewnianej. Budowa takich obiektów nie sprawia niespodzianek. W fabryce, w warunkach niezależnych od pogody produkowane są elementy ścian zewnętrznych, ściany wewnętrzne przyszłego budynku, elementy stropu i dachu. Ściany zewnętrzne powstają w ramowej konstrukcji drewnianej, wypełniane są izolacją oraz otrzymują wykończoną elewację. Zarówno ściany zewnętrzne jak i wewnętrzne produkuje się na wysokość kondygnacji. Fabrycznie przygotowane elementy trafiają na plac budowy, gdzie montowane są na wcześniej przygotowanym fundamencie dźwigami. W ciągu kilku tygodni powstaje zamknięta bryła budynku wraz z oknami, kominem, dachem, wykończonymi elewacjami. Inwestor może zakupić dom właśnie w takiej postaci do samodzielnego wykańczania wnętrz, ale może również nabyć dom wykończony " pod klucz". W jednym i drugim przypadku otrzymuje gwarancję na konstrukcję 15 lat oraz zakres wykonanych robót 1 rok zapisaną w umowie zakupu, co daje mu prawo do ewentualnych reklamacji. Pod względem solidności wykonania i trwałości są absolutnie porównywalne z technologią tradycyjna, Standardowym wymogiem projektowania gotowych domów jest zapewnienie im minimum stuletniej żywotności. Budynki te z racji, że składają się głównie z materiałów izolacyjnych są wyjątkowo ciepłymi i cichymi domami. Energooszczędność to jedna z nadrzędnych zalet tego budownictwa. Technologia prefabrykacji na ramie drewnianej jest bardzo plastyczna, nie ma żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o projekt domu
można wykonać najbardziej wymyślne projekty architektoniczne. Gotowe domy zapewniają dobry mikroklimat wewnątrz pomieszczeń i idealne warunki do życia człowieka - poprzez zastosowanie naturalnych materiałów.
Prefabrykowane gotowe domy są idealne dla wszystkich wymagających klientów. Gwarancją jakości oferowanych przez nas produktów jest użycie do ich produkcji materiałów najwyższej jakości renomowanych polskich i zagranicznych firm, a także fachowość i doświadczenie pracowników.
Korzystając z naszej oferty nie tracicie Państwo cennego czasu na szukanie najlepszych rozwiązań zarówno technologicznych jak i wykonawczych dostajecie to wszystko od nas w postaci gotowego domu "z jednej ręki".

 
Certyfikat
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.


ul. Bienia 4/36
42-200 Częstochowa
tel. /034/ 36-34-534
tel. kom. 0691-266-990
NIP: 658-100-19-25
e-mail:
biuro@hebe.com.pl